«Русскій воєнний корабль ВСЬО!»: коли і де можна купити останні марки ВолиньPost

Сьогодні пройде погашення штемпелями «Перший день» в Києві та Гостомелі та спецпогашення «Українська Мрія» — у всіх філіях Укрпошти. Як і на попередні поштові випуски, для уникнення спекуляцій https://pravda.if.ua/doggy-dollars-czikavyj-igrovyj-proyekt-na-temu-tvaryn/ діятимуть певні обмеження на продаж — не більше 2 маркових аркушів, 5 конвертів, 5 листівок в одні руки. Укрпошта у День Конституції випустила в продаж нову марку «Українська мрія».

  • Один клієнт може купити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів кожного номіналу (2+2), 2 конверти «Перший день», 10 конвертів та 10 листівок.
  • Раніше також ми писали, що в Україні надрукують марку з зображенням Володимира Путіна.
  • Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
  • Їх випускають організації, уряди, великі компанії.
  • Тому Укрпошта вирішила випустити нову поштову марку, яка, крім того, є благодійною.

У компанії кажуть, що на цій марці відтворено реальні події, які були на Миколаївщині та в інших регіонах, коли українські селяни без зброї забирали російську техніку. Марковий аркуш та тематичний мерч (значки, одяг, сумки тощо) уже можна придбати у відділеннях та онлайн, повідомляє національний поштовий оператор “Укрпошта”. АТ “Укрпошта” за перший день продажів реалізувало близько 800 тисяч марок «Русскій воєнний корабль… ВСЬО! Нагадаємо також, що 25 травня вступає в силуновий закон про поштовий зв’язок, тому компанія запроваджує деякі зміни. Зокрема, з 1 липня “Укрпошта” більше не буде пересилати такі посилки як “бандерольки”, які потрібно було обклеювати марками.

Підписуйтесь на DW у соцмережах

У Києві за такі квартири у новобудовах просять у середньому 35,3 тис. «Ліміт однаковий — два листа по три марки на одне замовлення. Також є можливість додати благодійний внесок на ЗСУ», — зазначив Смілянський. Марки «Українська мрія» вийшли тиражем 3 мільйони примірників.

купити марку укрпошти онлайн

Можна замовити не більше двох наборів зі спецпогашенням за один раз. В Україні стартував продаж поштового випуску “Пес Патрон”, присвяченого зірковому чотирилапому саперу, який допомагає ДСНС. Попри обстріли мобільне відділення “Укрпошти” в суботу, 14 травня, видало пенсії 79 людям у Сєвєродонецьку.

Настав час перепройти: для “Відьмака 3” раптово вийшло величезне оновлення

А 9 лютого 2023 року Укрпошта відкрила передзамовлення на нові марки, присвячені українським “надзвичайникам” – “Воїни світла. Воїни добра”. Поштові набори можна придбати у відділеннях Укрпошти та онлайн. На початку лютого цього року “Укрпошта” відкрила продаж нової поштової марки “Воїни світла. Воїни добра”, присвяченої надзвичайникам. “А сьогодні ввели в обіг одразу дві стандартні поштові марки – “Івано-Франківська обл., с. Тростянець” (Покуття) номіналом “Н” та “Гуцульщина” номіналом “Т”, – йдеться в повідомленні. У травні буловипущено марку “Русскій воєнний корабль… Всьо!”.

Наступ ЗСУ гальмують мінні поля, у союзників є засоби для розв’язання цієї проблеми – майор запасу

Корпоративні клієнти “Укрпошти” з 1 червня зможуть замовити онлайн стандартні марки на суму від 1188 грн. Доставка кур’єром на адресу замовника буде можлива лише за умови замовлення на суму від 50 тис грн. 28 червня до Дня Конституції України «Укрпошта» запускає нову колекцію поштових марок, присвячених знищеному літаку Ан-225 «Мрія», який знищили російські окупанти у Гостомелі на початку війни. Випуск марки вперше анонсували наприкінці квітня. Нові марки продаватимуть у відділеннях «Укрпошти», а також онлайн.