Шлях до відновлення у 2022: керівники бізнесу в Україні про виклики та перспективи Kyivstar Business Hub

Якщо це культура проактивних команд, які є мотивованими, то зараз настає саме їхній час». Цікаво, що практично всі найбільші компанії із західним капіталом протягом року змінили керівників. https://www.volyn.com.ua/news/245897-ievropeiskyi-fond-innovatsii-eic-vyrishyv-vydilyty-dlia-tekhno-startapiv-z-ukrainy-20-mln-ievro Причому, користуючись нагодою, ще й знизили ставки для своїх підлеглих. Під час роботи над цим рейтингом ми не могли користуватися відкритими даними, оскільки компанії їх не повідомляють.

Які новинники для бізнесу найбільш корисні для керівників компаній

Бізнесу Новинського загрожують не тільки російські ракети, а й українські правоохоронці. У грудні 2022-го РНБО запровадила проти Новинського персональні санкції за багаторічну фінансову підтримку УПЦ Московського патріархату. «Тепер Новинському легше вийти з бізнесу, ніж працювати під санкціями», – каже на правах анонімності юрист, що консультує Офіс президента.

Адаптивний бізнес року – українське IT

Дороге задоволення, а яку частку ринку розваг вже собі забрав. Але крім самих окулярів віртуальної реальності для комфортних ігор можна придбати і додаткові пристрої, які і гру зроблять цікавішими і відчуттями цікавішими. Чаша є рухомим пластиковим сидінням на шарнірах, завдяки яким вона може переміщатися, створюючи ефект руху. Та й просто зручно насправді, особливо коли реальний світ ти не бачиш. Прибирати за своїми вихованцями – справа благородна, але втомлива. Тому китайські умільці вирішили, що за людину це повинна робити електроніка і змайстрували такий лоток, що змотується. З націнки буде прибуток, благо коштує він не дуже дорого.

Вони завмирають у непевності щодо того, що буде далі. Це своєю чергою призводить до того, що змінити робоче місце вони можуть тільки за дуже великі гроші. «Є одне очікування, яке я чую вже четверту кризу поспіль, – це те, що на ринку з’явиться велика кількість сильних кандидатів і можна буде взяти їх за пів ціни. Усе це не більш ніж наївна маячня», – заявив керівник великої HR-компанії, який побажав залишитися невідомим. Зазначимо, що до рейтингу потрапили далеко не всі топменеджери країни.

«Рисовий штурм і ще 21 спосіб мислити нестандартно», Майкл Мікалко

Але якщо попрацювати над цим, відбою у охочих не буде. І не забудьте прокласти маршрут там, де менше народу, нікому не хочеться бути придушеним туристом на двоколісному ціпку. Йдеться про спеціальний мішечок, який кріпиться під хвіст собаці, щоб він не залишав на вулиці свої собачі «подарунки». Так, багатьох власників у нас це взагалі не хвилює, але ми все ж таки сподіваємося, що ситуація з часом зміниться.

В Україні вперше з’явився надсучасний робот-хірург Da Vinci Si в дитячій лікарні

Не зовнішня стабільність, а впевненість у собі і своїй здатності рости і змінюватися разом зі світом – ось справжня основа стійкості й антикрихкості. Парадоксально звучить, але саме м’які навички створюють основу для міцної позиції в житті і бізнесі. Сьогодні ми знаємо, що такий поділ – умовність. Особистість і профіль компетенцій людини – інтегрована система. Визначити, де проходить межа між твердою і м’якою частиною комплексної компетенції, просто неможливо. Сучасна психологія й нові освітні підходи пропонують способи розвитку практично будь-яких м’яких навичок – від сили волі до усвідомленості. Навички майбутнього – це не те, що треба коли-небудь потім.

Фотографії новонароджених дітей у минулому столітті. Тепер буде модно робити триде-модель людини, яка ще не народилася. За допомогою технології 3D-друку, поєднаної з УЗД.

Ще один цінний актив Медведчука – 200 АЗС мережі Glusco – у травні передали в управління «Нафтогазу України». Наприкінці вересня Медведчука обміняли на 200 захисників «Азовсталі». Проте головні невдахи року – Віктор Медведчук та Вʼячеслав Богуслаєв. Якщо суд визнає їхню провину за цією статтею, то всі активи буде конфісковано.

Але ми не могли її не розмістити у цій добірці. А ось для нашої країни це з якоїсь невідомої причини в новинку. І дуже добре, що така доба закінчується.