Правила безпеки міської дитини під час перебування у селі

Учні висловлюють власні думки щодо запитання, учитель доповнює і узагальнює відповіді. Підбиття підсумків Місячника знань безпеки життєдіяльності. Американська асоціація педіатрів не рекомендує гуляти і гратися з дітьми надворі при температурі -10° за Цельсієм, оскільки тоді шкіра замерзає за хвилини. Ковдра не повинна накривати дитину вище грудної клітки. Дуже небезпечний лід біля кущів, дерев та очерету. Обов’язково вимикай електроприлади, коли ідеш із дому.

як безпечно гратися і відпочивати взимку

Найбільшу небезпеку становлять самі споруди — стіни, підлоги, стелі. Вони можуть зненацька зламатися й впасти на дитину або разом з дитиною. Крім того, в таких затемнених місцях часто росте трава, де полюбляють ховатися змії, можна натрапити на побите скло чи цвяхи. Під час відпочинку на узбережжі слід обов’язково дотримуватися https://provce.ck.ua/opora-vyvchyla-aktyvnist-potentsiynykh-kandydativ-u-deputaty-197-okruhu-na-cherkashchyni/ правил поведінки на воді й поблизу неї. Під час відпочинку на узбережжі слід обов’язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї. Дитяча шкіра замерзає значно шввидше, аніж у дорослих. Про те, що це все ж сталося може свідчити слабкість та сонливість малюка, нерозбірлива мова та незграбність.

На Харківщині в 10 населених пунктах оголошено примусову евакуацію дітей

Дихаючий матеріал, швидко сохне і легко доглядати. Минулої ночі сили української ППО збили над Одесою та Миколаївщиною 25 “шахедів” та знищили 6 “калібрів”. Про це начальниця об’єднаного координаційного… На вихідних у Сергіївській громаді провели Фестиваль сиру і меду. Місцеві сировари та виробники меду частували гостей свята й ділилися секретами… Будьте добрими, чемними, вихованими, допомагайте рідним. Не спілкуйтесь із хворими людьми, дотримуйтесь правил гігієни.

  • В ожеледицю значно збільшується гальмівний шлях автомобілів, і падіння перед автомобілем, що рухається, може призвести, в кращому разі, до каліцтва, а то і до загибелі.
  • Не рекомендується дорогу перебігати, йти потрібно спокійним кроком.
  • Щойно надворі випадає сніг, малеча біжить малювати “янголів” та кататися на санчатах.
  • 3.13.Забороняється користуватися несправним спортивним інвентарем та обладнанням.
  • Для однієї людини безпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 7 см.

1) Одразу зателефонувати на 112, і лише потім — родичам. Далі в матеріалі ми наведемо інформацію, як діяти, якщо дитина загубилася у лісі. Якщо ти десь затримуєшся, попроси батьків зустріти тебе.

НМТ–2023: ЗАТВЕРД…

Національний парк занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Не дивно, що саме природа є однією з головних багатств Словаччини. Величезні території навколо Попраду оголошені національними природоохоронними парками. Саме тому тут добре відпочивати з малятами, що потребують не стільки в нових враженнях, скільки чистого гірського повітря. Батьки ж знаходять тут відпочинок від міської суєти.