Громадські організації закордонних українців, зареєстровані в консульському округу ГКУ в Стамбулі Генеральне консульство України в Стамбулі

Жодних квитанцій про сплату адміністративного збору у вас не мають права вимагати. Для реєстрації благодійної організації документи подається до державного реєстратора (у ЦНАП). Протягом січня місяця телефонні дзвінки порвали наш офісний спокій 😉 тому … ПЕРЕТВОРЮЮТЬСЯ у філії/підрозділи без статусу, а їх всеукраїнська громадська організація, куди вони входять, залишається без змін. Із тих прикладів, що першими я знайшла, виходить, що після «виправлення» статутів ці «місцеві осередки» чомусь із «прирівняних законом до підрозділів» набули організаційно правову форму «громадські організації». Загалом, саме спеціальне право має вищу силу щодо загального права, тому слід дослідити. Усі документи подаються в 1 екземплярі і завірення у нотаріуса не потребують (за винятком надсилання документів поштовим відправленням).

де знайти зареєстровані громадські організації

Часто трапляється, що засновники громадської організації прагнуть максимально конкретизувати всі нюанси та тонкощі діяльності майбутньої організації. Однак, надмірна конкретизація може завадити успішній процедурі реєстрації та подальшій діяльності. Дійсно, законом не забороняється включати до статуту організації інші відомості, окрім обов’язкових. При цьому радимо шукати золоту середину і не зазначати про можливість створення консультативних і дорадчих органів зі складною процедурою обрання та суперечливими повноваженнями.

У випадку з громадськими об’єднаннями, можна провести деяку аналогію структури такого документа. Разом з тим, статут громадської організації має враховувати і цілий ряд особливостей та нюансів, характерних саме для неприбуткових установ. Багато з них залежать від того, чи буде конкретна організація здійснювати свою діяльність зі статусом юридичної особи, або ж без нього. Тож доцільно почергово розглянути два варіанта, щоб з’ясувати всі деталі. Почнемо з організації, що планує провадити діяльність без статусу юридичної особи. Засновниками громадської спілки можуть бути юридичні особи приватного права, у тому числі громадські об’єднання зі статусом юридичної особи. Засновниками громадської спілки не можуть бути політичні партії, а також юридичні особи, щодо яких прийнято рішення щодо їх припинення або які перебувають у процесі припинення.

Наші послуги

Для громадської організації це фізичні особи, громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, а молодіжної та дитячої громадської організації – 14 років. Закон про громадські об’єднання передбачає можливістьреєстрації символіки ГО. Є законодавчо визначена процедура, як це можна зробити. Але по факту суттєвої відповідальності за використання символіки інших організацій немає.

За рік роботи Архіву війни зібрано 3.7 млн медіафайлів

Також існує чимало програм, у межах яких більш досвідчені організації допомагають молодим налагодити роботу за якимось напрямком. Наприклад, у моїй організації є менторськапрограмадля ОГС, яка зокрема покликана підсилити адвокаційні та інші можливості молодих організацій. Загалом перелік напрямів діяльності для ГО може бути доволі широким. Метою діяльності громадських організацій є захист прав та свобод людей – економічних, соціальних, культурних тощо. Це означає, що на рівні статуту ви можете деталізувати й визначати абсолютно різні сфери роботи.

Виділіть достатньо часу для подання документів

Громадська організація – це громадське об’єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є тільки фізичні особи. Повноваження претендентів (учасників) конкурсу чи їх представників повинні бути підтверджені https://www.oil-institute.com/ дорученнями чи іншими документами відповідно до чинного законодавства. Зберігають за собою статус юридичної особи після введення цього Закону в дію. Вивчаємо спеціальне право, що регулює громадські об’єднання.

Термін внесення громадської організації до реєстру неприбуткових організацій та отримання Довідки про неприбутковість складає 5 календарних днів після державної реєстрації. Якщо папери в порядку, і їх зміст не протирічить закону, громадську організацію вносять до Єдиного державного реєстру і надають свідоцтво про реєстрацію, виписку з ЄДР, екземпляр уставу зі свідоцтвом про затвердження. Перший етап реєстрації некомерційної громадської організації – подання документів держреєстратору. Це має відбутися не пізніше 60 днів з дня установчих зборів. Далі триває розгляд документів протягом 3-х робочих днів і рішення спеціаліста – реєстрація чи доопрацювання документації представником ГО. При цьому строк розгляду документів, установлений для реєстрації юридичної особи, може продовжити суб’єкт державної реєстрації за необхідності, але не більше ніж на 15 робочих днів (ч. 2 ст. 26).