Віктор Берлін: Страховий ринок один із найперспективніших ринків України Guardian

Матеріали з позначкою «Реклама» та «PR», а також матеріали в блоці «Релізи» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець. У 2021 році в Україні продовжується тренд на скорочення кількості страховиків, насамперед – через добровільну відмову від ліцензій та вихід з ринку за власною ініціативою. За останні 11 місяців страховиків стало на 24 компанії менше. Також закон передбачає можливість введення тимчасової адміністрації у страхову компанію у разі віднесення її до категорії неплатоспроможних. Цей інструмент насамперед потрібний для швидкого та ефективного вжиття заходів щодо захисту інтересів клієнтів. Вихід з ринку страховика може бути як добровільним, так і примусовим за рішенням регулятора.

Новини про стан страхового ринку в Україні

Одні шукали більш гідні умови життя, другі просто хотіли заробити або отримати гарну освіту…. Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності. Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності … Страхова компанія «ПРЕСТИЖ» здійснила страхову виплату за договором комплексного страхування подорожуючих за межі країни постійного проживання учаснику збірної України з волейболу. Застрахований звернувся до Асистуючої компанії Страховика, де йому була надана консультація подальших дій та організовано кваліфіковану медичну допомогу. Коли третина наших співробітників опинились в частковій окупації, під постійними обстрілами у місті Ірпені, ми вірили тільки у Вас.

Новий рекорд: Страхові компанії світу зібрали 5,6 трильйона євро премій у 2022 році

Третє доповнення — безкоштовне подовженням дії договору КАСКО на строк вимушеного очікування запасних частин, якщо цей термін перевищує місяць. Драйверами підтримки страхового бізнесу non-life стали «Зелена картка» (+76%), ОСЦПВ (-13%), страхування від нещасних випадків (-16%). Надходження страхових премій зі страхування життя скоротилося на 16%. “Усі інші страхові компанії, а це 89% страхового ринку за обсягами діяльності, повідомили, що продовжують працювати, своєчасно новости курахово сегодня і в повному обсязі виконувати власні зобов’язання за договорами страхування та навіть укладати нові договори”, – йдеться в повідомленні. У 2022 році ринок зростав нерівномірно, а обсяги послуг залишалися набагато меншими за довоєнні. За ІV квартал обсяг активів страховиків життя збільшився на 3%, а за весь 2022 рік – на 18%. Активи компаній, що займаються ризиковими видами страхування, дещо зменшилися протягом кварталу, проте зросли на 6% загалом за рік.

Таро-гороскоп на липень від Макса Гордєєва: Овнам – кар’єра та гроші, Левам – щасливе життя

Я вважаю, що цей досвід ми можемо масштабувати на базі Ліги страхових організацій. Так от, щоб ринок справді розпочав процес трансформації, нам необхідно розпочати з себе. Я маю величезне бажання спробувати об’єднати позиції операторів страхового ринку з однією метою – активізувати розвиток ринку.

У четвер спека в Україні посилиться, але частину країни накриють грози й дощі (карта)

З 24 лютого практично кожен громадянин нашої країни так чи інакше став захисником нашої землі, нашого життя, нашого майбутнього. Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба НБУ уФейсбуціза підсумками зустрічі зі страховими компаніями. Закон встановлює диференційований підхід до вимог до платоспроможності – Solvency I (спрощений) та Solvency ІІ (базовий).

Ця вимога не є новою і була введена Національним банком ще в 2021 році. Так, страховикам дозволялося укладати договори перестрахування із іноземними перестраховиками із достатнім рівнем фінансової надійності (як зазначено вище). Використання та передрук новин, публікацій та інших матеріалів Delo.ua дозволяється тільки при вказівці активного гіперпосилання на цей матеріал у форматі “Про це повідомляє видання Delo.ua” не нижче третього абзацу в тексті. “Нацбанк дав достатньо часу на те, щоб навести лад у своїх активах, тому поблажок більше не буде. І все йде до того, що різні схемні компанії просто покинуть ринок.