Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Історичні науки
Збірник адресований науковцям, науково-педагогічним працівникам, докторантам, аспірантам, магістрантам, студентам та усім, хто переймається проблемами підготовки та становлення майбутнього фахівця освітньої галузі. З 2012 року збірник індексується наукометричними базами Google Scholar, Index Copernicus, CEJSH. Подавати оголошення в газету та на сайт одночасно, економлячи час та гроші. © 2007—2024 Офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки.
До друку приймаються статті докторів наук, кандидатів наук, молодих науковців (ад’юнктів, аспірантів, здобувачів), а також інших осіб, які мають вищу освіту та займаються науковою діяльністю. Окремі томи збірника видавалися на пошану професорів (Л. Коваленка, В. Смолія, І. Винокура, В. Газіна, А. Копилова, В. Степанкова та ін.), які зробили вагомий внесок у розвиток історичної науки й вдосконалення освітнього процесу на факультеті. Матеріали з позначкою , розміщені під рубриками «На правах реклами», «Новини від компаній», «Офіційні повідомлення», «PR» публікуються на платній основі. Варто зазначити, що освітянин став учасником Міжнародної програми «Наукова еліта» вдруге. «За результатами Міжнародної програми завідувача кафедри теорії і методики фізичного виховання Юрій Юрчишина визнано науковцем року та його ім’я занесено у книгу «Наукова еліта України»», – зазначили у вищій навчальній установі. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов’язкове.
Також фактором міграції, зокрема у таких країнах як Мексика, Індія, Німеччина та Україна є внутрішні відчуття нерівності у відносинах внаслідок походження, рівня кваліфікації, світогляду, переконань [5–6]. Такі мігранти надаю перевагу можливості підвищення рівня освіти, кваліфікації, навичок. За таких умов низькокваліфіковані фахівці мігрують з країн з високим рівнем нерівності, в той час як висококваліфіковані – з країн з вищім рівнем рівності до країн, де більшою мірою проявляється нерівність. Вказані ознаки виборів подекуди прослідковуються в межах окремих культурних груп або статей, зокрема чоловіків як більш мобільних індивідів з вищим рівнем ліквідності власної праці.
У збірниках публікуються доповіді та наукові повідомлення студентів, магістрантів, аспірантів, здобувачів наукових ступенів і науково-педагогічних працівників університету. Юрій Юрчишин – завідувач кафедри, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент. Упродовж наукової діяльності він написав понад 130 робіт, серед яких навчально-методичні посібники, наукові публікації у журналах міжнародних наукометричних баз даних, патенти на винахід та деклараційні патенти України.
Підготовка здобувачів вищої освіти на певних рівнях вищої освіти за ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ,що
На сьогодні видано 28 випусків збірника наукових праць, тематика яких зазвичай стосується проблем підготовки фахівців фізико-технологічного профілю, інноваціям в освітній галузі. «Приємно усвідомлювати, що українська освіта і наука змогли адаптуватись до стану війни. Це означає, що країна живе, державотворчі процеси продовжуються, сфера освіти розвивається. З’ясовано непростий процес відновлен-ня у незалежній Україні спочатку статусу державного університету у 2003 р. Цей журнал практикує політику негайного відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу. У збірнику наукових праць висвітлюються актуальні проблеми сучасного мовознавства, літературознавства, методики викладання філологічних дисциплін, представлено широкий спектр наукових розробок вітчизняних і закордонних …
Редакційна колегія акцентує увагуна актуальні проблеми вітчизняної та зарубіжної історії, методології історії, джерелознавства й історіографії, регіональної історії. Відтак у збірнику друкують результати своїх досліджень як провідні фахівці України, так і вчених із Польщі, Білорусі, Молдови, Литви тощо). Зміст збірника, кількість авторів, обсяг зробили його одним з кращих серед тих, що видаються на історичних факультетах університетів України. Нерівномірний розподіл багатства, добробуту, ресурсів і можливостей між країнами і всередині країн є рушійною силою міжнародної міграції. Так, нерівність доходів та здатності задовольняти власні потреби всередині країни, так на міжнародній арені (відносна депривація або відносна бідність, відмінність умов проживання та у заробітній платі) стають причиною міграції.
Взаємопов’язаний характер явищ та цілісність у соціально- економічному та духовно-культурному розвитку визначили інструменти аналізу, використані під час дослідження, зокрема соціально-психологічні методи, інструменти економічного та статистичного аналізу. Зважаючи на детермінанти та мотиваційні чинники можливої міграції формується мережений характер процесів та вектор потоків мігрантів як у різні частини однієї країни, так і за її межі. До найбільш поширених причин міграції відносять неоднорідність у доходах, зокрема такою міграція у міські агломерації та з України до ЄС. Так неокласична теорія відображає рух людських потоків від низького до високого рівня доходу та рівень і якість життя з позиції ринкових відносин. Іншою причиною міграції є світоглядна позиція мешканців. Такими є мотиви міграції з міст у сільську місцевість.
КОНЦЕПЦІЯ ФОРМУВАННЯ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ТА СВІТОГЛЯДУ МАЙБУТНЬОГО ФАХІВЦЯ В УМОВАХ STEM-ОСВІТИ
Соціально-політичні та економічні наслідки міграційних процесів викликають жвавий інтерес з боку дослідників. Контрастний характер переїздів (в середині країни та на далекі відстані) базується на індивідуальних переконаннях та міграційні політиці країн. Уявлення про те, що домогосподарства мігрантів знаходяться у кращому становищі, ніж домогосподарства немігрантів є значною мірою суб’єктивною оцінкою за інформацією у ЗМІ як результат порівняльної оцінки стану індивіда та доходів інших. Однак, люди можуть вирішити мігрувати не тільки для того, щоб максимізувати власний дохід.
«Здобувачі ВО» – спеціальності, за якими вже навчаються студенти закладу освіти. Всі права на матеріали охороняються у відповідності до законодавства України. Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови встановлення активного посилання на джерело в першому абзаці тексту. Таке звання присвоїли Юрію Юрчишину, який займається освітянською діяльністю у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Збірник наукових праць за матеріалами Всеукраїнської інтернет-конференції 1-2 березня 2022 р.
У Львові відзначили кращих українських діячів науки у рамках Міжнароджного проєкту «Наукова еліта України». Серед них – викладач Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Юрій Юрчишин, повідомили у виші. У збірнику вміщено доповіді та повідомлення науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів і здобувачів наукових ступенів, виголошені на звітній науковій конференції https://www.0382.ua/list/438947 за підсумками науково-дослідної роботи у 2022 році. Редколегія видання запрошує всіх бажаючих до співробітництва та пропонує публікацію статей. Видання розраховане на наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, політичних та громадських діячів, які мають певні наукові здобутки в галузі історії.
Крім того, пан Юрій є експертом Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти. – Прийом на навчання не здійснюється відповідно до законодавства у сфері вищої освіти. Збірник буде корисним для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, педагогічним працівникам системи загальної середньої освіти, здобувачам вищої освіти усіх рівнів, а також усіх, хто цікавиться питаннями розвитку STEM-освіти.
Також спостерігається вищий рівень міграції у країнах з високою щільністю населення, низькими обмежуючими чинниками та високим ступенем диференціації різних соціальних груп. Більш багаті країни, як правило, мають нижчий рівень нерівності, зокрема так є у ЄС. Винятком є Італія, Ірландія, Люксембург, Албанія, Македонія, Хорватія та Чорногорія, оскільки мігранти до них мають рівень доходів рівний або вищий порівняно з середнім в країні]. Мігранти виявляють активну асиміляцію поряд зі збереженням культурної ідентичності, поширюючи власний досвід а країну свого перебування і формуючи діаспори.